Dlaczego zapewniamy, że zakupy w naszym Sklepie Internetowym są bezpieczne?

Po pierwsze,

jesteśmy polską, rodzinną firmą, która działa na rynku od 2007 roku. Od lat rozwijamy naszą działalność w branży eCommerce pod marką SPIDWELD. Jesteśmy cenionym sprzedawcą na wielu platformach marketplace takich jak Allegro, ERLI, Shopee, Amazon. Liczne pozytywne opinie na portalach Opineo, Ceneo oraz Google Review Google review świadczą o Naszym profesjonalnym oraz indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa są naszym priorytetem.

Po drugie,

posiadamy dużą wiedzę w zakresie spawalnictwa, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, wyposażenia warsztatowego. Jesteśmy dużym partnerem takich marek jak NEO TOOLS, TOPEX, GRAPHITE, PROSPERPLAST, KISTENBERG, QBRICK SYSTEM. Na pewno znajdziesz u nas sprzęt, który zaspokoi Twoje potrzeby.

Po trzecie,

stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

Dane rejestrowe, siedziba firmy:

SPIDWELD sp. z o.o

ul. Równinna 24/2

87-100 Toruń

NIP: 8792715166

KRS: 0001088466

REGON: 384126580

Firma SPIDWELD sp. z o.o. jest właścicielem marki i sklepu internetowego ToolboxSystem.pl

Opinie naszych klientów na Opineo.pl

4.90 / 5  na podstawie 877 opinii

Opinie naszych klientów na Ceneo

5.00 / 5  na podstawie 3057 opinii

Opinie naszych klientów na Google Reviews

4.70 / 5  na podstawie 53 opinii

Od roku 2017 jesteśmy partnerem platformy Allegro. Dzięki wysokiej jakości naszych usług, uzyskaliśmy status partnera VIP.

5.00 / 5  na podstawie 10302 opinii

Prawa konsumenta na pierwszym miejscu.

Regulamin naszego sklepu stworzony został przez zespół prawników z portalu Prokonsumencki.pl

SSL (Secure Socket Layer) to protokół sieciowy, który stał się powszechnie przyjętym standardem szyfrowania danych w Internecie. Umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem na którym znajduje się strona internetowa. Zapewnia tym samym poufność wszystkim przesyłanym w obie strony informacjom.

Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.