Tablice narzędziowe, kuwety i pojemniki

Strefa marki TOOLBOX system

W asortymencie marki TOOLBOX SYSTEM znajdują się produkty dające możliwość optymalnej organizacji miejsca pracy i uporządkowania narzędzi, urządzeń elektrycznych i pozostałych elementów znajdujących się w warsztacie. Dzięki różnym konfiguracjom tablic narzędziowych, mamy możliwość dowolnej aranżacji ścian warsztatu lub magazynu. Tworzymy konfiguracje dostosowane do Twoich potrzeb!

Systemy tablic narzędziowych

TOOLBOX WALL MIX składają się z wysokiej jakości tablic narzędziowych, zastawów uchwytów, wieszaków oraz kuwet różnej pojemności.

TOOLBOX WALL HOLDER złożone są z tablic, uchwytów oraz półek. Mieszczą dużą ilość narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów warsztatowych.

TOOLBOX WALL BOX to systemy zbudowane z tablic oraz kuwet magazynowych. Zapewniają dużą pojemność na elementy drobnicowe takie jak śruby, gwoździe oraz inne.

Wszystkie zestawy posiadają otwory montażowe, zapewniając szybki i łatwy montaż na ścianie.

BESTSELLER

Strefa marki Kistenberg

W naszym asortymencie dostępne są produkty marki Kistenberg, która specjalizuje się w produkcji elementów służących do organizacji miejsca i narzędzi, to jest skrzynek narzędziowych czy organizerów. Wszystkie wyroby Kistenberg cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość i duży udźwig. Rozbudowana oferta produktów pozwala wybrać użytkownikowi rozwiązania najlepiej dostosowane do jego potrzeb.

Kuwety i pojemniki

Lista podkategorii

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 - TS.W.180.080.M_2_px - Toolbox System - 1 Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 - TS.W.180.080.M_2_px - Toolbox System - 1 2
  • -5%

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2

TS.W.180.080.M_2_px
Długość [cm]: 173, Wysokość [cm]: 78, System: Wall Mix
Warsztatowa tablica narzędziowa z pojemnikami i uchwytami Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 do dowolnej aranżacji przestrzeni warsztatowej lub magazynowej.
W magazynie, wysyłka 24h
201,50 zł 212,10 zł
Pokazano 1-20 z 46 pozycji

Tablica narzędziowa - Twój patent na porządek

Nic tak nie utrudnia pracy, jak bałagan w warsztacie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu tracisz na szukanie potrzebnego w danej chwili klucza lub odpowiedniej śruby? Sporo? A pamiętaj: czas to pieniądz! Zainwestuj w profesjonalne tablice narzędziowe i ułatw sobie pracę.

Do czego służy tablica na narzędzia?

Ścianki narzędziowe to doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci utrzymać porządek w garażu, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy też domowym majsterkowiczem. Odpowiednio zaprojektowana tablica warsztatowa to doskonały motywator do odkładania narzędzi na miejsce. Gdy na ścianie widzisz braki, od razu zastanawiasz się, gdzie ostatnio odłożyłeś wiertło lub młotek. Dzięki temu Twoje narzędzia zawsze będą na swoim miejscu.

Dodatkową zaletą tablic narzędziowych jest to, że zajmują niewiele miejsca, a mieszczą dużą ilość przedmiotów, szczególnie jeśli są wyposażone w kuwety i pojemniki. Mocowanie do ściany nie ogranicza miejsca w garażu, którego przecież zawsze jest zbyt mało, prawda?

Tablica a systemowa ścianka narzędziowa

Na rynku dostępne są zarówno proste tablice narzędziowe, jak i konfigurowalne ścianki warsztatowe. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety, ale zdecydowanie lepszą opcją - nawet dla niewielkiego warsztatu - jest rozwiązanie, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Po pierwsze wybór całego zestawu ścianek narzędziowych daje możliwość aranżacji ich układu w sposób optymalny dla Ciebie. Zależnie od rodzaju prac, jakie wykonujesz w swoim warsztacie, potrzebujesz różnych rozwiązań - ktoś, kto pracuje z drewnem posiada inny zestaw narzędzi niż mechanik samochodowy. Każdy garaż jest inny i warto wybrać produkt z największą gamą personalizacji.

Drugą przewagą systemów ścianek na narzędzia jest potencjał ich rozbudowy i modyfikacji. Każdy majsterkowicz wie, że narzędzi wciąż przybywa. Wybierając do warsztatu tablicę na narzędzia warto o tym pamiętać i postawić na system, który będzie rozwijał się wraz z Twoimi potrzebami.

Akcesoria do ścianek na narzędzia

Nie bez znaczenia jest też dostępny asortyment akcesoriów do tablic narzędziowych. Do profesjonalnych rozwiązań systemowych producenci oferują nie tylko rozbudowane portfolio uchwytów, ale również szeroki wybór kuwet i pojemników. To ważny element budowania wygodnej ścianki na narzędzia - bez łatwego dostępu do drobnicy, takiej jak na przykład śruby i wkręty, codzienna praca jest znacznie trudniejsza, a i utrzymanie porządku nie jest takie proste. Zatem w jakie akcesoria powinna być wyposażona profesjonalna ścianka narzędziowa?

Uchwyty na narzędzia: specjalnie wyprofilowane, aby z jednej strony stabilnie trzymały przechowywane w nich elementy, ale by równocześnie z łatwością można było narzędzia wyjmować. Są one przeznaczone m.in. do wierteł, bitów, kombinerek, śrubokrętów.

Wieszaki narzędziowe dedykowane w szczególności do kluczy płaskich i oczkowych.

Półki na śrubokręty i wiertła o różnej długości, by móc wygodnie przechowywać mniejsze i większe przybory.

Kuwety na tzw. drobnicę, do przechowywania drobnych elementów, takich jak śruby, gwoździe, nakrętki czy podkładki.

Każdy z wyżej wymienionych elementów powinien być w różnych długościach i rozmiarach, aby na tablicy warsztatowej można było przechowywać każdy typ wykorzystywanych narzędzi.

Ścianka warsztatowa - jak to działa?

Garażowe ścianki narzędziowe to rozwiązanie genialne w swej prostocie. Ich bazę stanowią tablice perforowane, wykonane z mieszanki polimerów odpornych na wilgoć i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Sekretem ich funkcjonalności są akcesoria zawieszane w otworach. Ponieważ perforacja jest gęsta, łatwo jest aranżować układ uchwytów czy półek na całej powierzchni ścianki.

Tablice montuje się bezpośrednio do ściany, a następnie w dowolny, wygodny dla siebie sposób zawiesza na niej uchwyty do ścianek narzędziowych, kuwety i pozostałe akcesoria. W każdej chwili możesz zmienić ich układ, aby lepiej dopasować je do swojej codziennej pracy.

Tablica warsztatowa to dobry wybór do Twojego garażu

Wysokiej jakości ścianka na narzędzia to dobry wybór do Twojego garażu - nie tylko ułatwi Ci codzienną pracę i pomoże utrzymać porządek, ale też sprawi, że warsztat będzie wyglądał profesjonalnie. Wszystkie zestawy serii Toolbox System Wall zostały zaprojektowane tak, aby każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb. ​​Ścianki narzędziowe dostępne w wielu długościach oraz wysokościach, co umożliwia złożenie kombinacji wymiarowych zarówno do mniejszego, przydomowego garażu, jak i do dużego profesjonalnego warsztatu.. Z pewnością znajdziesz odpowiedni wymiar na ścianę w Twoim garażu.

Każda ścianka na narzędzia Toolbox System Wall jest wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne mieszanki polimerów, a wszystkie akcesoria, takie jak haczyki do ścianki narzędziowej czy kuwety mają wysoką wytrzymałość na obciążenia.

Wybierając zestaw z serii Toolbox System Wall, w prosty sposób odmienisz swój garaż i już nigdy nie będzie tracił cennego czasu na poszukiwania zaginionego śrubokrętu lub odpowiedniego rozmiaru śrubki.

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Długość [cm]
Wysokość [cm]
System
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.