Lista produktów marki Kistenberg

Chcesz wyposażyć warsztat w akcesoria DIY?

W naszej ofercie znajdziesz wyroby marki Kistenberg, takie jak organizerykuwety czy skrzynki narzędziowe.

Akcesoria marki Kistenberg

Kistenberg to marka wywodząca się od polskiej firmy Prosperplast. Przedsiębiorstwo to, założone w 1993 roku przez dwóch braci, stało się z czasem wiodącym producentem akcesoriów i wyposażenia z tworzyw sztucznych. Od 2007 roku firma rozpoczęła wdrażanie nowego segmentu produktów, przeznaczonych dla majsterkowiczów i szeroko pojętego sektora DIY. Produkcja realizowana jest w kilku zakładach. O proces sprzedażowy artykułów dbają centra dystrybucyjne znajdujące się, między innymi, w Niemczech oraz Czechach.

Meble warsztatowe – wyposażenie Kistenberg

Meble warsztatowe Kistenberg to wyposażenie, które warto wprowadzić do każdego pomieszczenia roboczego, zarówno tego hobbystycznego, jak i prowadzonego profesjonalnie oraz w trybie przemysłowym. Wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów oraz zastosowane innowacyjne technologie produkcyjne sprawiają, że takie meble są odporne na działanie różnych czynników i niezwykle użyteczne w realizacji codziennych obowiązków.

Do przykładowych elementów wyposażenia warsztatowego można zaliczyć wygodne tablice narzędziowe z uchwytami kuwetami, zapewniające optymalny dostęp do narzędzi oraz akcesoriów czy drobnych produktów, takich jak gwoździe i śrubki. Podobne funkcje może pełnić specjalna skrzynka czy też komoda na organizery służące do przechowywania w jednym miejscu najpotrzebniejszych drobiazgów. Wśród mebli dla majsterkowiczów nie brakuje także stabilnych stojaków warsztatowych Kistenberg.

Skrzynka narzędziowa

Skrzynki narzędziowe Kistenberg można określić czołowymi wyrobami tej marki. Produkowane z tworzyw sztucznych o wyjątkowej odporności mechanicznej mogą okazać się wyposażeniem, którego brakowało w Twoim warsztacie!

W solidnych skrzynkach narzędziowych można przechowywać absolutnie wszystko – począwszy od narzędzi ręcznych, po elektronarzędzia czy wyposażenie drobnicowe. Ogromną zaletą standardowych skrzynek warsztatowych jest do tego możliwość ich wygodnego transportowania. Szeroka, ergonomiczna rączka zamocowana na pokrywie skrzynki utrzymuje nawet większe obciążenia. Mocne zamknięcia łączące pokrywkę z pojemnikiem skrzynki gwarantują z kolei, że jej zawartość nie wysypie się w najmniej oczekiwanym momencie.

Ciekawymi akcesoriami są także mobilne skrzynki narzędziowe, często o konstrukcji modułowej. W tego rodzaju zestawach (zwykle modele te dostępne są właśnie w kompletach) podstawę stanowi element jezdny – skrzynka z kółkami lub też platforma transportowa. Na nich umieszcza się następnie kolejne elementy – mniejsze skrzynki i organizery. To rozwiązanie polecamy w szczególności fachowcom, których zawód wiąże się z pracą w terenie. Dzięki wygodnym kółkom możesz cały swój sprzęt i narzędzia przewozić bez obciążenia kręgosłupa i noszenia dużych ciężarów.

Tablice narzędziowe Kistenberg

W jaki sposób można zapewnić sobie ergonomiczne otoczenie ułatwiające realizację codziennych obowiązków? Wystarczy zadbać o wyposażenie takie, jak tablice narzędziowe oferowane przez markę Kistenberg.

Konstrukcje tego rodzaju mogą być montowane na ścianach, na przykład bezpośrednio nad stanowiskiem pracy. Cechą charakterystyczną takich tablic jest możliwość wieszania na nich nie tylko podręcznych narzędzi, ale też specjalnie dostosowanych do tego kuwet warsztatowych. Pojemniki Kistenberg oferowane są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać taki zestaw, by pomieścił wszystkie akcesoria, narzędzia i podobne, przydatne i potrzebne elementy. Kuwety mogą być wykorzystywane nie tylko jako uzupełnienie tablicy narzędziowej. Możesz potraktować je jako odrębne wyposażenie do segregowania i organizacji różnych akcesoriów. Tym samym kuwetki nadają się do ustawiania na stole, biurku czy półkach warsztatowych regałów.

Organizery warsztatowe

Organizer narzędziowy jest rodzajem wyposażenia łączącym w sobie właściwości kuwet warsztatowych i skrzynek na narzędzia – umożliwia przechowywanie czy organizację używanych w pracy akcesoriów, a przy tym pozwala na ich wygodne przenoszenie.

Organizery warsztatowe przyjmują formę zwykle dość wąskich walizek. Ich wnętrze jest wyposażone w ruchome lub zamontowane na stałe przegródki. Służą one do rozdzielenia dostępnej przestrzeni, czyli innymi słowy ograniczają ryzyko przemieszczania i przemieszania się przechowywanych w środku przedmiotów. Najczęściej stosowanym zamknięciem organizerów są przezroczyste lub półprzezroczyste pokrywki, przez które łatwo zobaczyć można zawartość – i upewnić się, że wszystkie potrzebne akcesoria są na swoim miejscu. O to, by przechowywane w środku śrubki czy drobne narzędzia nie wypadły z pojemnika dbają zatrzaskowe zamknięcia. Wykonane zazwyczaj z tworzywa sztucznego są bardzo trwałe i odporne na wielokrotne zamykanie i otwieranie.

Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca i przegródek, z pewnością zainteresują Cię organizery szufladowe czy też umieszczane w szafce. Ten rodzaj wyposażenia można potraktować jako nieduże meble warsztatowe, które sprawdzą się jako podręczny sprzęt na stanowisku pracy. Kistenberg oferuje w tym zakresie spory wybór zestawów oraz pojedynczych wyrobów modułowych, które każdy z pewnością dostosuje do swoich indywidualnych potrzeb.

Stojak warsztatowy Kistenberg Titan Stand KTIS8060

KTIS8060
(2)
System: Titan
Stojak warsztatowy (koziołek budowlany) Kistenberg Titan Stand KTIS8060 o udźwigu do 350 kg, niezbędny w każdym garażu, warsztacie i na placu budowy. Oferta dotyczy 1 szt. stojaka, nie kompletu 2 szt.
W magazynie, wysyłka 24h
45,20 zł

Nosidło narzędziowe Kistenberg Cargo KCAA40

KCAA40
Multifunkcjonalne nosidło narzędziowe Kistenberg Cargo KCAA40 zaprojektowane z myślą o stworzeniu lekkiego i poręcznego pojemnika do prac terenowych oraz innych.
W magazynie, wysyłka 24h
12,45 zł
Pokazano 1-20 z 199 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.