Dodatki i uszlachetniacze

Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner - TEC_2000_DSC - TEC 2000 - 1 Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner - TEC_2000_DSC - TEC 2000 - 1 2
  • -10%

Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner

TEC_2000_DSC
TEC 2000 Diesel System Cleaner Tank Additive to uszlachetniacz do silników Diesla. Doskonale wiąże wodę, zmniejsza skutki złej smarności i jakości paliw. Dzięki zawartym w składzie składnikom rozpuszczalnym dokładnie czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe.
W magazynie, wysyłka 24h
55,76 zł 61,95 zł

Zestaw do wtrysków diesla 2x TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC_2000_DIC_Z8_px2
2x TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
147,20 zł

Zestaw do wtrysków diesla TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC_2000_DIC_Z8_px
TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
82,55 zł

Dodatek do oleju silnikowego TEC 2000 Oil Booster

TEC_2000_OB
TEC 2000 Oil Booster to dodatek do oleju silnikowego pomagający zmniejszyć jego zużycie (nie spalanie). Preparat wykorzystuje się również do utrzymania odpowiedniego ciśnienia oleju, co pozwala ochronić silniki (zwłaszcza w starszych pojazdach) przed degradacją.
W magazynie, wysyłka 24h
66,40 zł

Dodatek uszlachetniacz do benzyny TEC 2000 Fuel System Cleaner

TEC_2000_FSC
TEC 2000 Fuel System Cleaner Tank Additive to innowacyjny uszlachetniacz do benzyny, który jest doskonałym rozwiązaniem na stale pojawiający się problem zbierania wilgoci w zbiorniku paliwa. Preparat o właściwościach wiążących wodę, która po użyciu dokładnie zbierania wodę z całego systemu paliwowego.
W magazynie, wysyłka 24h
61,95 zł
Preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner - TEC_2000_DIC - TEC 2000 - 1 Preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner - TEC_2000_DIC - TEC 2000 - 1 2
  • -10%

Preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner

TEC_2000_DIC
TEC 2000 Diesel Injector Cleaner to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
W magazynie, wysyłka 24h
58,14 zł 64,60 zł

Preparat do płukania silnika TEC 2000 Engine Flush

TEC_2000_EF
TEC 2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników. Doskonale pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału, popychaczy zaworowych. Pozbywa się m.in. osadu, nagaru, sadzy, a także dokładnie usuwa zużyty olej. 
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
61,95 zł

Preparat do płukania silnika 2,5 litra TEC 2000 Engine Flush

TEC_2000_EF_2_5
TEC 2000 Engine Flush w wersji 2,5 litrowej to innowacyjna płukanka do silników. Doskonale pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału, popychaczy zaworowych. Pozbywa się m.in. osadu, nagaru, sadzy, a także dokładnie usuwa zużyty olej. 
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
331,15 zł

Zestaw do silnika i układów TEC 2000

TEC_2000_EF_FSC_OB_px
TEC 2000 Engine Flush + Fuel System Cleaner + Oil Booster to zestaw do motocykli, wymiana oleju z użyciem płukanki, czyszczenie zbiornika paliwa i wtryskiwaczy.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
190,25 zł

Zestaw do silników diesla i uszlachetniacz TEC 2000

TEC_2000_EF_DSC_px
TEC 2000 Engine Flush i Diesel System Cleaner to zestaw, który został stworzony z myślą o kompleksowym czyszczeniu silnika – w tym wypadku wysokoprężnym. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
123,85 zł

Zestaw do wymiany oleju TEC 2000

TEC_2000_EF_OB_px
TEC 2000 Engine Flush i Oil Booster to zestaw, który został stworzony z myślą o wydajnej wymianie oleju. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
128,35 zł
Pokazano 1-20 z 27 pozycji

Płukanie silnika? Czyszczenie wtrysków? Uszlachetnianie paliw? Mamy na to rozwiązanie!

Nowoczesne silniki są efektywne, ale obecnie coraz częściej mocno wysilone, bo z mniejszych pojemności producenci starają się zaoferować coraz większą moc. Aby takie motory długo działały bez usterek i były wciąż jak nowe, trzeba dbać nie tylko o regularną wymianę oleju - warto zainwestować w uszlachetniacze oraz inne dodatki wspomagające pracę silnika. Marka TEC 2000 ma szeroką ofertę w tym zakresie.

Produkty TEC 2000 to sprawdzona jakość

Firma TEC 2000 działa na rynku już od ponad 50 lat, natomiast produkty pod własną marką oferuje od roku 1994, kiedy to w Wielkiej Brytanii uruchomiono produkcję pierwszego preparatu ze znanym dziś na całym świecie logiem TEC2000. Obecnie marka może pochwalić się tym, że jej produkty wspierają bezawaryjną pracę 250 000 silników rocznie. Środki cenione są przez profesjonalnych mechaników, a także amatorów w ich domowych garażach w wielu krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Chorwacji, Czechach czy USA. Jedną z ich kluczowych zalet, które odróżniają je od innych specyfików, jest europejskie pochodzenie i sprawdzona jakość produkcji.

Pełna kontrola procesu produkcji

Proces produkcji realizowany w zakładach marki w Wielkiej Brytanii jest kontrolowany etap po etapie. Wszystkie partie towaru są oznakowywane unikalnymi numerami, aby można było monitorować każdą wyprodukowaną puszkę preparatów trafiającą do klientów. Co nie mniej istotne, próbki każdej partii są archiwizowane. Tak drobiazgowa kontrola procesu produkcyjnego gwarantuje, że wlewając do silnika samochodu preparat marki TEC 2000, jego skład i jakość, a co za tym idzie efekt działania, będą zawsze tak samo skuteczne. I za tę właśnie pewność środki brytyjskiej firmy są cenione na całym świecie.

Do czego służą dodatki do paliwa?

W przypadku większości silników stosowanie dodatków do paliwa teoretycznie nie jest konieczne, ale tylko, gdy założymy, że silnik pracuje w idealnych warunkach. Co to oznacza? Po pierwsze, że paliwo zawsze jest czyste i wysokiej jakości, a po drugie, że bak przez przeważającą część czasu pozostaje wypełniony minimum w połowie. Co do czystości paliwa, na tę sytuację właściciele pojazdów nie mają niestety wpływu, a przy obecnych cenach na stacjach benzynowych mało kto tankuje do pełna. Czemu ilość paliwa w zbiorniku ma tak duże znaczenie? Jeśli bak jest pusty, na jego ścianach może gromadzić się wilgoć. Im mniej napełniony, tym więcej wody zbiera się na ściankach. Gdy zbierze się jej dużo, zaczyna ona ściekać do paliwa, rozrzedzając i zanieczyszczając je. 

Warto też wiedzieć, że każdy rodzaj paliwa, niezależnie od tego, jakiej jest jakości, powoduje w silniku pewne zanieczyszczenia. Jest to naturalny efekt uboczny procesu spalania. Głównym zadaniem dodatków do benzyny czy oleju napędowego jest redukowanie ilości tych zanieczyszczeń, co w efekcie korzystnie wpływa na pracę silnika oraz znacząco wydłuża jego żywotność.

Co ważne, stosowanie dodatków do paliwa ma pozytywny wpływ nie tylko na samą jednostkę napędową, ale też na inne elementy, szczególnie na układ paliwowy. Odpowiednio skomponowane preparaty TEC 2000 redukują stopień zużywania się układu i sprawiają, że paliwo staje się bardziej smarne. Dodatki do paliwa warto zatem stosować przy każdym tankowaniu, natomiast o uszlachetniaczu do oleju warto pamiętać przy dorocznych wymianach.

Płukanie silnika i czyszczenie wtrysków - dlaczego warto wybrać TEC 2000?

Procedura płukania silnika nie jest skomplikowana, a przy zastosowaniu specjalistycznych preparatów TEC 2000 jest efektywna i skuteczna. Czym tak naprawdę są płukanki do silników? Są to bardzo skoncentrowane detergenty, które odpowiednio skomponowane rozpuszczają nawet bardzo uporczywe nagary. Usunięcie zanieczyszczeń sprawia, że olej silnikowy będzie lepiej realizował swoje zadania, czyli ochronę poszczególnych elementów silnika. Wysokiej jakości preparat, taki jak TEC 2000, oczyści z nagarów zarówno pierścienie tłokowe, magistralę olejową, ale również wszystkie kanały, którymi olej jest doprowadzany i odprowadzany z silnika. Specjaliści zalecają, aby korzystać z płukanek przy każdej wymianie oleju.

Podobnie sytuacja ma się z czyszczeniem wytrysków - nie będzie to trudny proces, gdy wybierze się efektywny preparat od sprawdzonego producenta. TEC 2000 jest ceniony przez mechaników za dobry skład, a co ciekawe firma publikuje na swojej stronie korporacyjnej wyniki testów działania produktów. Zastosowanie środków do czyszczenia wtrysków jest znacząco tańsze niż ich regeneracja, o wymianie na nowe nie wspominając. Należy jednak pamiętać, że działanie preparatu opiera się na czyszczeniu osadów. Nie jest zatem możliwe przywrócenie do sprawności wtryskiwaczy, które są zużyte czy też uszkodzone mechanicznie. Najczęściej jednak za kłopoty z pracą wtrysków odpowiadają nagromadzone nagary.

Troska o silnik i ekologię

Stosując preparaty TEC 2000: dodatki do paliw, środki do płukania silników czy do czyszczenia wtrysków, można znacząco wydłużyć życie silnika swojego samochodu. Co ważne, sprawniej pracujący silnik, to mniej negatywny wpływ na środowisko. Produkty marki TEC 2000 zostały skomponowane tak, aby redukować emisyjność silników wysokoprężnych, jak i benzynowych.

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.