Płatność przelewem - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

Płatność gotówką przy odbiorze - należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia. Zapłać również gotówką podczas odbioru swojego zamówienia w salonie sprzedaży, informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz sms oraz drogą mailową.

Karta płatnicza - Płatność kartą w systemie PayU. W trosce o bezpieczeństwo, obsługujemy wyłącznie płatności kartami zabezpieczonymi mechanizmem 3-D Secure. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia. Płatność zostanie zaksięgowana natychmiast. Przy odbiorze osobistym w salonie również masz możliwość płatności kartą.

Blik - System płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie. Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

Przelewy online PayU - Oferujemy szybkie płatności w sklepie internetowym przez przelewy elektroniczne (najchętniej wybierana metoda płatności na rynku) oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Raty - zamówienia już od 300 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach. W wybranych okresach promocyjnych masz możliwość zakupu na Raty 0%.

TWISTO – kupuj i zyskaj aż 30 dni na zapłatę. Lub podziel swoją płatność na 3 – za darmo. Chcesz jeszcze więcej? Pobierz aplikację Twisto, zarejestruj się i płać za wszystkie zakupy do 45 dni lub dziel płatności aż do 12 rat. Prosto i bezpiecznie.

PayPo - masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że Ci pasują, bez zamrażania swoich środków.

Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.