Lista produktów marki TEC 2000

Logo TEC 2000

Autoryzowany dystrybutor marki TEC 2000

TEC 2000 uszlachetniacze to nasza specjalność

Firma TEC 2000 to ekspert w zakresie dodatków oraz uszlachetniaczy do paliw i czyszczenia silników. 50 lat doświadczenia w przemyśle petrochemicznym gwarantuje nie tylko najwyższą jakość produktów, ale też pewność, że oferowane środki odpowiadają na potrzeby odbiorców. Historia marki rozpoczęła się w 1973 roku od dystrybucji profesjonalnych preparatów dla warsztatów samochodowych ze Stanów Zjednoczonych. Dziś produkty oferowane przez TEC 2000 są cenione przez mechaników oraz majsterkowiczów na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Chorwacji, Czechach, USA oraz Afryce.

Europejska produkcja marki TEC 2000

Przełomowym momentem w historii firmy był rok 1994, kiedy to na rynek zostały wprowadzone produkty własne marki TEC 2000. Ich produkcja została ulokowana w Wielkiej Brytanii i jest tam prowadzona do dziś. Doświadczenia wyniesione z wcześniejszych lat działalności w obszarze chemii motoryzacyjnej były doskonałym punktem wyjścia do tworzenia linii produktów dla najbardziej wymagających użytkowników silników samochodowych. Od samego początku firma stawiała na powtarzalną, wysoką jakość produktów wychodzących z fabryki, a także na skrupulatną kontrolę każdego etapu produkcji.

Jak są realizowane te założenia? Wszystkie partie towarów są oznakowywane unikalnymi numerami, aby można było monitorować każdą wyprodukowaną puszkę preparatów trafiającą do klientów. Na bieżąco prowadzone są testy jakości wszystkich etapów produkcji, a także regularnie, wyrywkowo sprawdzane są poszczególne czynności w różnych punktach procesu produkcyjnego. Co ważne, próbki każdej partii są archiwizowane. To wszystko gwarantuje, że wlewając do silnika samochodu preparat marki TEC 2000, jego skład i jakość, a co za tym idzie efekt działania, będą zawsze tak samo skuteczne.

TEC 2000 odpowiedź na potrzeby rynku

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań odpowiadających potrzebom rynku. Płukanie silnika? Czyszczenie wtrysków? Uszlachetnianie paliw? TEC 2000 na pewno ma w swojej ofercie preparat, który pomoże profesjonalnym mechanikom oraz amatorom w domowych garażach w każdej z tych prac. Produkty oferowane przez firmę są regularnie testowane w praktyce, a efekty ich działań są oceniane przez ekspertów. Wyniki takich badań pracy silników przed i po stosowaniu rozwiązań TEC 2000 są publikowane na korporacyjnej stronie internetowej.

Każdy preparat produkowany przez brytyjską markę jest efektem pracy zespołu specjalistów, zarówno z dziedziny chemii, jak i branży motoryzacyjnej. Cel jest zawsze jeden: poprawa parametrów pracy silnika. I nie ma tu żadnej magii, tylko odpowiednia dobrana kompozycja składników, które eliminują czynniki erozyjne powstające podczas pracy samochodu. Do faktorów takich należą na przykład gromadzenie się nagarów, zanieczyszczenia zmniejszające kompresję, a w zbiornikach paliwa: wytrącanie się wody.

Uszlachetniacze TEC 2000 to korzystny wpływ na środowisko

Podążając za oczekiwaniami użytkowników, a także w trosce o ekologię wynikającą z wartości marki, produkty TEC 2000 zostały skomponowane tak, aby redukować emisyjność silników wysokoprężnych, jak i benzynowych. Aż 95% sprzedawanych przez firmę preparatów, dzięki swojemu działaniu na silniki ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Na całym świecie uszlachetniacze i dodatki TEC 2000 pomagają już 250 tysiącom pojazdów rocznie.

Płukanie silnika - działanie produktu

Preparat do płukania silnika TEC 2000 Engine Flush

TEC_2000_EF
TEC 2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników. Doskonale pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału, popychaczy zaworowych. Pozbywa się m.in. osadu, nagaru, sadzy, a także dokładnie usuwa zużyty olej. 
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
61,95 zł

Dodatek uszlachetniacz do paliwa 2,5 litra TEC 2000 Diesel System Cleaner

TEC_2000_DSC_2_5
TEC 2000 Diesel System Cleaner Tank Additive w wersji 2,5 litra to uszlachetniacz do silników Diesla. Doskonale wiąże wodę, zmniejsza skutki złej smarności i jakości paliw. Dzięki zawartym w składzie składnikom rozpuszczalnym dokładnie czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
331,15 zł

Zestaw do wtrysków diesla 2x TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC_2000_DIC_Z8_px2
2x TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
147,20 zł

Zestaw do silnika i układów TEC 2000

TEC_2000_EF_FSC_OB_px
TEC 2000 Engine Flush + Fuel System Cleaner + Oil Booster to zestaw do motocykli, wymiana oleju z użyciem płukanki, czyszczenie zbiornika paliwa i wtryskiwaczy.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
190,25 zł

Zestaw do wtrysków diesla TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC_2000_DIC_Z8_px
TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
82,55 zł

Zestaw do silników diesla i uszlachetniacz TEC 2000

TEC_2000_EF_DSC_px
TEC 2000 Engine Flush i Diesel System Cleaner to zestaw, który został stworzony z myślą o kompleksowym czyszczeniu silnika – w tym wypadku wysokoprężnym. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
123,85 zł

Zestaw do wymiany oleju TEC 2000

TEC_2000_EF_OB_px
TEC 2000 Engine Flush i Oil Booster to zestaw, który został stworzony z myślą o wydajnej wymianie oleju. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
128,35 zł

Dodatek do oleju silnikowego TEC 2000 Oil Booster

TEC_2000_OB
TEC 2000 Oil Booster to dodatek do oleju silnikowego pomagający zmniejszyć jego zużycie (nie spalanie). Preparat wykorzystuje się również do utrzymania odpowiedniego ciśnienia oleju, co pozwala ochronić silniki (zwłaszcza w starszych pojazdach) przed degradacją.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
66,40 zł

Preparat do płukania silnika 2,5 litra TEC 2000 Engine Flush

TEC_2000_EF_2_5
TEC 2000 Engine Flush w wersji 2,5 litrowej to innowacyjna płukanka do silników. Doskonale pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału, popychaczy zaworowych. Pozbywa się m.in. osadu, nagaru, sadzy, a także dokładnie usuwa zużyty olej. 
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
331,15 zł

Preparat do czyszczenia chłodnic TEC 2000 Radiator Flush

TEC_2000_RF
Płyn do czyszczenia chłodnic TEC 2000 Radiator Flush to wielofunkcyjna płukanka wyróżniająca się szybkością i skutecznością działania. Bardzo dokładnie usuwa kamień, rdze, pozostałości po zmiękczaczach wody oraz preparatach anti-freeze.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
55,65 zł

Spray do czyszczenia układu dolotowego TEC 2000 Induction Cleaner

TEC_2000_IC
TEC 2000 Induction Cleaner Diesel & Petrol to profesjonalny preparat do czyszczenia układu dolotowego. Środek powstał na bazie silnych substancji rozpuszczających i smarujących, dzięki czemu cechuje się wysoką skutecznością w walce z zanieczyszczeniami.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
87,95 zł

Dodatek uszlachetniacz do benzyny TEC 2000 Fuel System Cleaner

TEC_2000_FSC
TEC 2000 Fuel System Cleaner Tank Additive to innowacyjny uszlachetniacz do benzyny, który jest doskonałym rozwiązaniem na stale pojawiający się problem zbierania wilgoci w zbiorniku paliwa. Preparat o właściwościach wiążących wodę, która po użyciu dokładnie zbierania wodę z całego systemu paliwowego.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
61,95 zł
Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner - TEC_2000_DSC - TEC 2000 - 1 Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner - TEC_2000_DSC - TEC 2000 - 1 2
  • -10%

Dodatek uszlachetniacz do paliwa TEC 2000 Diesel System Cleaner

TEC_2000_DSC
TEC 2000 Diesel System Cleaner Tank Additive to uszlachetniacz do silników Diesla. Doskonale wiąże wodę, zmniejsza skutki złej smarności i jakości paliw. Dzięki zawartym w składzie składnikom rozpuszczalnym dokładnie czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe.
Brak towaru w magazynie, zapytaj o dostępność
55,76 zł 61,95 zł
Pokazano 1-20 z 22 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.