Skrzynki narzędziowe i organizery

Strefa marki Kistenberg

W naszym asortymencie dostępne są produkty marki Kistenberg, która specjalizuje się w produkcji elementów służących do organizacji miejsca i narzędzi, to jest skrzynek narzędziowych czy organizerów. Wszystkie wyroby Kistenberg cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość i duży udźwig. Rozbudowana oferta produktów pozwala wybrać użytkownikowi rozwiązania najlepiej dostosowane do jego potrzeb.

Skrzynki narzędziowe klasyczne

Systemy modułowe

Strefa marki Qbrick system

W asortymencie producenta Qbrick System znajdują się produkty dające możliwość optymalnej organizacji miejsca pracy i uporządkowania narzędzi, urządzeń elektrycznych i pozostałych elementów znajdujących się w warsztacie. Qbrick System stawia przy tym na dostarczanie rozwiązań sprawdzonych, opatentowanych i trwałych.

Systemy modułowe

Lista podkategorii

Nosidło narzędziowe Kistenberg Cargo KCAA40

KCAA40
Multifunkcjonalne nosidło narzędziowe Kistenberg Cargo KCAA40 zaprojektowane z myślą o stworzeniu lekkiego i poręcznego pojemnika do prac terenowych oraz innych.
W magazynie, wysyłka 24h
12,45 zł

Skrzynka narzędziowa Qbrick System ONE Organizer XL MFI

ORGQXLFCZAPG013
System: System ONE
Skrzynka / walizka narzędziowa Qbrick System ONE Organizer XL MFI to największy model z linii modułowych organizerów ONE, które można łączyć ze sobą w wielu konfiguracjach. EAN: 5901238255116
W magazynie, wysyłka 24h
184,10 zł

Skrzynka narzędziowa mobilna Kistenberg X-Block ALU LOG KXBA604050D

KXBA604050D
System: X-Block ALU LOG
Skrzynia narzędziowa mobilna z szufladą Kistenberg X-Block ALU LOG KXBA604050D dla profesjonalistów pracujących w ciężkich warunkach.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
357,70 zł
Pokazano 1-20 z 242 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Długość [cm]
Wysokość [cm]
System
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.